1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Saatcı, Çalışmaları Değerlendirdi

Başkan Saatcı, Çalışmaları Değerlendirdi

Başkan Saatcı, Çalışmaları Değerlendirdi
A+A-

Gümüşhacıköy Belediye Başkanı Mustafa Saatcı, "Halkımızın hak ettiği daha sağlıklı, huzurlu, kaliteli yaşam koşullarını oluşturmak için projeler üretmeye ve gerçekleştirmeye devam edeceğiz" dedi.Dede

Gümüşhacıköy Belediye Başkanı Mustafa Saatcı, "Halkımızın hak ettiği daha sağlıklı, huzurlu, kaliteli yaşam koşullarını oluşturmak için projeler üretmeye ve gerçekleştirmeye devam edeceğiz" dedi.
Dede Korkut Parkı'nda Gümüşhacıköy Kaymakamı Serdar Kartal ile diğer yetkililerinde katıldığı toplantıda belediye çalışmalarını anlatan Belediye Başkanı Saatcı, hizmetlerin planlamasını ileriye dönük yaptıklarını ve günü kurtarmanın hesabında olmadıklarını söyledi. Saatcı, ilçede son 3 yıl içerisinde 3 bin 926 metrekare kanalizasyon şebekesi ile 7 bin 850 metre içme suyu hattı çekildiğini, ilçedeki ara sokakların zeminine de 144 bin 425 metrekare beton parke taş döşendiğini açıkladı. Başkan Saatcı, seferberlik yılı ilan ettikleri 2013 yılında sürdürülen kültürel ve sosyal projeleri de tamamlayıp ilçe halkına imkanına sunacaklarını söyledi.
(MÇ-SLH-Y)

29.01.2013 16:44:45 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT