1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Başkan Özgökçe ve Şabu'dan Van Halkına Teşekkür

Başkan Özgökçe ve Şabu'dan Van Halkına Teşekkür

Başkan Özgökçe ve Şabu'dan Van Halkına Teşekkür
A+A-

Tuşba İlçe Belediye Başkanı Doç. Dr. Fevzi Özgökçe ile Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Tuşba İlçe Başkanı Nayif Şabu, 30 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde verilen desteklerden dolayı seçmene ve özverili çalışma sergileyen partililere teşekkür ettiler


Tuşba Belediye Başkanı Doç. Dr. Fevzi Özgökçe, mazbatasını aldıktan sonra seçim ofisine geçerek mutluluğunu seçmenleri ve partililerle paylaştı. Burada toplanan kalabalığa hitap eden Doç. Dr. Özgökçe, “Allah’a hamdolsun ki Rabbim bizi mahcup etmedi, yüzümüzün akıyla çıktık ve halkımıza en iyi şekilde hizmet edeceğiz” dedi.


Doç. Dr. Özgökçe, başta kendilerini bu göreve layık gören Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a, bakanlara, milletvekillerine, il yöneticilerine, Tuşba İlçe Başkanı Nayif Şabu’ya, kadın kolları başkanına, gençlik kolları başkanlığına ve seçim ofisinde gece gündüz durmadan emek veren çalışanlarına ve seçmenlerine teşekkür etti. Doç. Dr. Özgökçe, “Artık seçim bitti. Biz artık bundan sonra parti gözetmeksizin herkese eşit hizmet götüreceğiz. Biz Tuşba’da yapılması gereken hizmetleri adaletli şekilde yapacağız. Çünkü partimiz Adalet ve Kalkınma Partisi’dir. Partimizin adaletiyle, kalkınmasıyla, gücüyle her hizmeti Allah’ın izniyle mükemmel bir şekilde yapacağız. Bu hizmetlerimiz bir yıl içerisinde görülecektir’’ dedi.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

3 Yorum