1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Orhan Vatandaşların Projelerini Yakından Takip Ediyor

Başkan Orhan Vatandaşların Projelerini Yakından Takip Ediyor

Başkan Orhan Vatandaşların Projelerini Yakından Takip Ediyor
A+A-

Turgutlu Belediye Başkanı Serhat Orhan, geçtiğimiz gün hazırladıkları projeleri kendisine internetteki sosyal medya mecraları ile ulaştıran iki vatandaşla bir araya gelerek, sunumlarını izledi. Bele

Turgutlu Belediye Başkanı Serhat Orhan, geçtiğimiz gün hazırladıkları projeleri kendisine internetteki sosyal medya mecraları ile ulaştıran iki vatandaşla bir araya gelerek, sunumlarını izledi.
Belediye Başkanı Serhat Orhan, "Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz proje ve çalışmaları çeşitli medya araçlarını kullanarak vatandaşlarımıza ulaştırıyordum ve bir süreden bu yana ise sosyal medyanın popüler uygulamaları olan Facebook ve Twitter aracılığıyla vatandaşlarımıza ulaşıyor, şahsım ve belediye çalışmalarıyla ilgili paylaşımlarda bulunuyorum. Çağımızın medya araçlarını etkin bir şekilde kullanarak hem vatandaşlarımıza hızlı bir şekilde ulaşıyor hem de sosyal medya araçları aracılığıyla gelen talep, öneri ve istekleri değerlendirerek vatandaşlarımızın hızlı ve aracısız bir şekilde bana ulaşmasına imkan sağladığını düşünüyorum. Bu şekilde Facebook üzerinden mesaj yazarak bana ulaşan vatandaşlarımızdan Mehmet Yetkin ve Metin Akalan'ı belediye başkanlığı makamında ağırlayarak çeşitli konularla ilgili hazırlamış oldukları proje sunumlarını dinledim. Genç kardeşlerime sunumları için teşekkür ediyor, çalışmalarından ötürü tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum" dedi.
(İLK-Y)

19.01.2013 16:50:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT