1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Odabaşı'ndan Halk Günü

Başkan Odabaşı'ndan Halk Günü

Başkan Odabaşından Halk Günü
A+A-

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, düzenlenen halk gününde vatandaşların sorunlarını ve sıkıntılarını dinledi. Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, düzenlenen halk gününde vatandaşları maka

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, düzenlenen halk gününde vatandaşların sorunlarını ve sıkıntılarını dinledi.
Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, düzenlenen halk gününde vatandaşları makamında kabul ederek onların sıkıntı ve taleplerini dinliyor. Başkan Odabaşı, Gölbaşı vatandaşlardan gelen istek ve talepleri anında değerlendiriyor.
Katılımcı yerel yöneticiliğin gereği olarak düzenlenen halk gününde her kesimden vatandaş, belediye ile ilgili talep, şikayet ve önerilerini bizzat Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı'na anlatma imkanı buluyor.
Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, Gölbaşılı hemşehrilerinin sorunlarını ve sıkıntılarını çözmek için göreve geldiğine dikkat çekerek, "Hemşehrilerimizin ne sorunu varsa Belediye imkanları ölçüsünde çözüme kavuşturmak bizim en öncelikli görevimizdir. Bu nedenle Gölbaşı Belediyesi'nin kapıları vatandaşlarımıza her zaman açıktır. Gölbaşılılarla el ele olmanın ve problemlerine çözüm üretmenin mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.
Başkan Yakup Odabaşı, halk günlerinde vatandaşlardan gelen isteklere göre bir yandan problemlere çözüm bulmaya çalıştıklarını da ifade etti.
(BK-ÖK-Y)

24.01.2013 11:14:08 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT