1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Odabaşı Site Sakinleriyle Sohbet Etti

Başkan Odabaşı Site Sakinleriyle Sohbet Etti

Başkan Odabaşı Site Sakinleriyle Sohbet Etti
A+A-

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, MerkezKent Sitesi sakinleriyle bir araya gelerek, sıkıntı ve isteklerini dinledi. Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, MerkezKent Sitesi sakinleriyle bulu

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, MerkezKent Sitesi sakinleriyle bir araya gelerek, sıkıntı ve isteklerini dinledi.
Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, MerkezKent Sitesi sakinleriyle buluştu. Site sakinleri, sıkıntı ve isteklerini iletebilmek için davet ettikleri Başkan Odabaşı ile bol bol sohbet ettiler ve sorunlarına çözüm bulabilmek için fikir alışverişinde bulundular. Gölbaşı Belediyesi'ne ve Başkan Yakup Odabaşı'na yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür eden site sakinleri, özellikle Gölbaşı'nın çehresini değiştiren cephe yenileme çalışması ile Rauf Denktaş Kapalı Yüzme Havuzu'ndan dolayı çok memnun olduklarını, kültür evleri ile mahallelerin canlandırıldığını belirttiler. Site sakinleri, Hacılar Mahallesi'nde bulunan birçok site ile beraber ortak sıkıntılarının ulaşım olduğunu ifade ettiler. Site sakinleri ayrıca, Başkan Odabaşı'ndan Hacılar Mahallesi'nde bulunan bütün sitelerin kullanabileceği büyük bir spor salonu istediler.
(BK-CC-Y)

28.01.2013 12:36:12 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT