1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Odabaşı, Gazeteciler Cemiyeti Heyetini Ağırladı

Başkan Odabaşı, Gazeteciler Cemiyeti Heyetini Ağırladı

Başkan Odabaşı, Gazeteciler Cemiyeti Heyetini Ağırladı
A+A-

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyelerini konuk etti. Cemiyet Başkanı Nazmi Bilgin ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Odabaşı'nı makamında ziyaret etti. Gaz

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyelerini konuk etti.
Cemiyet Başkanı Nazmi Bilgin ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Odabaşı'nı makamında ziyaret etti. Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nazmi Bilgin, Gölbaşı'nın Ankara'nın en güzel mesire yeri olduğuna dikkat çekti. Başkan Bilgin, "Herkesin gözü Gölbaşı'nda, kuşkusuz bunun olmasında sizlerinde büyük rolü var" dedi.
Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı da, Gazeteciler Cemiyeti'ni konuk etmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek "Gölbaşı'nı güzelleştirmek için çalışmalarımız hız kazanarak devam edecek" diye konuştu. Başkan Odabaşı, cemiyet üyelerini Gölbaşı'nı ve Mogan Gölü'nü yakından tanımaları için yeniden Gölbaşı'na davet etti.
Başkan Odabaşı'nı ziyaret eden heyette Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nazmi Bilgin, Başkan Vekili Savaş Kıratlı, Başkan Yardımcıları Kemal Karacehennem ve Ertürk Yöndem, Genel Sekreter Ümit Gürtuna, Mali Sekreter Mehpare Çelik ile üyeler Güray Soysal, Mustafa Yoldaş, Ali Şimşek ve Ali Oruç yer aldı.
(BK-Y)

09.02.2013 10:39:07 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT