1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Odabaş Esnafın Sorunlarını Dinledi

Başkan Odabaş Esnafın Sorunlarını Dinledi

Başkan Odabaş Esnafın Sorunlarını Dinledi
A+A-

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, sabahın erken saatlerinde işyerini açan esnafları ziyaret ederek sohbet etti. Kahvaltılı bilgilendirme toplantılarıyla Gölbaşılı esnaflarla sık sık bir araya

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, sabahın erken saatlerinde işyerini açan esnafları ziyaret ederek sohbet etti.
Kahvaltılı bilgilendirme toplantılarıyla Gölbaşılı esnaflarla sık sık bir araya gelen Başkan Odabaşı, bu kez esnafları işyerlerinde ziyaret etti. Yakın ilgiyle karşılanan Başkan Odabaşı, Gölbaşı'nın gelişmesinde esnafın çok önemli rol oynadığına dikkati çekerek "Başlatmış olduğumuz güzel projelerle Gölbaşı artık cazibe merkezi oluyor" diye konuştu.
Odabaşı, "Sık sık esnafımızın çayını içerek, onların dertlerini, sıkıntılarını dinlemek, çalışmalarımız hakkında bilgi vermek, sohbet etmek istiyoruz. Bu gün de böyle bir ziyaret yaptık, birlikte sabah çayını içtik" dedi.
Başkan Odabaşı'nın ziyaretinin kendilerini mutlu ettiğini belirten esnaflar ise, Başkan Odabaşı'na isteklerini aktardılar. Esnaflar, "Başkanımız bizlerle hem toplantı gerçekleştiriyor hem de işyerlerimizde ziyaret ediyor. Başkanımızın bize gösterdiği ilgiden ve hizmetlerinden çok memnunuz" dediler.
(DY-CC-Y)

16.02.2013 11:23:09 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT