1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Kuruçeşme'yi Denetledi

Başkan Kuruçeşme'yi Denetledi

Başkan Kuruçeşmeyi Denetledi
A+A-

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, yılsonu nedeniyle bütün hizmet binaları ve şantiyeleri denetliyor. Başkan Doğan son olarak Kuruçeşme Belediye Hizmet Binası'nda incelemelerde bulundu. Hizmet b

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, yılsonu nedeniyle bütün hizmet binaları ve şantiyeleri denetliyor. Başkan Doğan son olarak Kuruçeşme Belediye Hizmet Binası'nda incelemelerde bulundu. Hizmet binasında bulunan Emlak Vergisi Tahsilat Birimi, Süper Hizmet Masası ve İzmek kursunda incelemelerde bulundu. Hizmet binalarını gezen Doğan buradaki çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra "Başkana Mektup" kutusuna gelen mektupları da almayı ihmal etmedi.
Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Has'ın eşlik ettiği gezide Başkan Doğan Kuruçeşme Doğan Mahallesi, Hatipköy Mahallesi, Fatih Mahallesi ve Kocatepe Mahallesi'nin muhtarlık hizmet birimlerini ziyaret etti. Buradaki çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Doğan " İzmit son yıllarda büyük bir değişimin yaşandığı bir şehir. Bizim şehrimiz son yıllarda pek çok şehre örnek oluyor. Bunu denetim mekanizmasının çalışması ve çok çalışmamıza borçluyuz" dedi.
(MA-MA)

30.12.2012 12:16:04 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT