1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Külcü'den Traktörcüler Sitesi'nde İnceleme

Başkan Külcü'den Traktörcüler Sitesi'nde İnceleme

Başkan Külcüden Traktörcüler Sitesinde İnceleme
A+A-

Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Çevreyolu kenarına inşa edilen traktörcüler sitesinin Türkiye'nin en modern sitelerinden birisi olacağını söyledi. Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, traktörcül

Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Çevreyolu kenarına inşa edilen traktörcüler sitesinin Türkiye'nin en modern sitelerinden birisi olacağını söyledi.
Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, traktörcüler sitesinde incelemelerde bulundu. Site yöneticileri tarafından çalışmalar hakkında bilgilendirilen Başkan Külcü'ye incelemeler sırasında Belediye Başkan Yardımcıları Turhan Candan ve Nurettin Karakaya, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Eker ile AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse eşlik etti.
Site inşaatının tamamlanmasıyla birlikte merkezdeki traktörcü esnafını bölgeye taşıyacaklarını dile getiren Külcü, bu sayede şehir merkezindeki görüntü kirliliğinin de ortadan kalkacağını belirtti.
Traktörcüler sitesinin yeni yerinde hizmet vermeye başlamasıyla birlikte şehirdeki dönüşüm ve kentleşmeyi hızlandıran adımlardan birisinin daha tamamlanmış olacağını kaydeden Külcü, aynı zamanda şehrin marka değerinin bir kat daha yükseleceğinin altını çizdi.
Külcü, bölgenin önümüzdeki süreçte kendin en modern ve cazip merkezlerinden birisi olacağını sözlerine ekledi.
(MMY-BÖ)

26.01.2013 17:09:28 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT