1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Köşker'den Yeni Yıl Mesajı

Başkan Köşker'den Yeni Yıl Mesajı

Başkan Köşkerden Yeni Yıl Mesajı
A+A-

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayımladı. Köşker mesajında, 2013 yılında komşu ülkelerde ve bölge coğrafyasında, akan kardeş kanı ve gözyaşının dinmesi temennisinde

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayımladı. Köşker mesajında, 2013 yılında komşu ülkelerde ve bölge coğrafyasında, akan kardeş kanı ve gözyaşının dinmesi temennisinde bulundu.
2013'ün yeni umutlar ve ideallerle beklendiğini dile getiren Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, "Acısı, tatlısı, sıkıntısı ve mutluluklarıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz. 2013 yılının; ekonomik gelişmişliği ve siyasi istikrarıyla bölgesinde lider ülke konumuna hızla yerleşen güzide ülkemize ve tüm dünyaya, bereket, sağlık, huzur ve barış dolu günler getirmesini Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyorum. Dilerim ki 2013'te; komşu ülkelerimizde ve coğrafyamızda akan kardeş kanı ve gözyaşı diner, yerine barış ve huzur tesis edilir. Bu vesile ile aziz milletimizin ve çok kıymetli hemşerilerimin yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, selam ve saygılar sunarım" dedi.
(MA-MA)

30.12.2012 11:46:50 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT