1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Köşker Ve Meclis Üyeleri Eyüp Sultan'da

Başkan Köşker Ve Meclis Üyeleri Eyüp Sultan'da

Başkan Köşker Ve Meclis Üyeleri Eyüp Sultanda
A+A-

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve belediye meclis üyeleri Eyüp Sultan gezisi gerçekleştirdi. Sabah namazını Eyüp Sultan'da kılan Başkan Köşker ve meclis üyeleri tarihi mekanları da gezerek Gebze'

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve belediye meclis üyeleri Eyüp Sultan gezisi gerçekleştirdi. Sabah namazını Eyüp Sultan'da kılan Başkan Köşker ve meclis üyeleri tarihi mekanları da gezerek Gebze'ye döndü.
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve belediye meclis üyeleri Pazar günü, Eyüp Sultan ziyaretleri gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Adnan Köşker'in ev sahipliğinde düzenlenen Eyüp Sultan gezisine belediye başkana yardımcıları Nilay Ayran, Ahmet Kisbet, Başkan Köşker'ine eşi Ragibe Hanım, belediye meclis üyeleri ve birim müdürleri de katıldı. Erken saatlerde yola çıkan Başkan Köşker ve belediye meclis üyeleri sabah namazını Eyüp Sultan Camii'nde kıldı. Bölgeye adını veren Ebu Eyüp El-Ensari Hazretleri ve Eyüp Sultan Mezarlığı'nda buluna ünlü şair ve düşün adamı Necip Fazıl Kısakürek'in mezarlarını ziyaret eden Gebze heyeti daha sonra Pier Loti tepesine çıkarak Haliç manzarası eşliğinde kahvaltı yaptı. Tarihi mekanlar hakkında yetkililerden bilgi alan Başkan Köşker ve belediye meclis üyeleri daha sonra Gebze'ye doğru hareket etti.
(MA-MA)

04.02.2013 10:55:48 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT