1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Köşker Hizmetleri Halka Anlatıyor

Başkan Köşker Hizmetleri Halka Anlatıyor

Başkan Köşker Hizmetleri Halka Anlatıyor
A+A-

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, kentteki yardım dernekleri ve bazı sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle, düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Gebze Kent Meydanı Kültür Merkezi'ndeki mavi

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, kentteki yardım dernekleri ve bazı sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle, düzenlenen toplantıda bir araya geldi.
Gebze Kent Meydanı Kültür Merkezi'ndeki mavi salonda yapılan toplantıda Başkan Köşker, salonu dolduran konuklarla belediye hizmetlerini paylaştı. Sinevizyon eşliğinde sunum yapan Başkan Köşker açılış konuşmasında, "Bizleri bu karlı havada yalnız bırakmayarak toplantımıza katılan değerli hemşerilerimize teşekkür ederim. Yapılan hizmetlerle Gebze'deki değişimi sizlerle paylaşmak ve görüşlerinizi dinlemek üzere buluştuk. Toplantımıza hepiniz hoş geldiniz" dedi.
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'in hizmet sunumu yaptığı toplantıya AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı ve yönetim kurulu üyeleri, Gebze Belediye meclisi üyeleri, başkan yardımcıları Orhan Sipahioğlu, Ahmet Kisbet, Nilay Ayran, başkan danışmanı Şakir Bitmez, birim müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı. Sinevizyon gösterimi eşliğinde konuklarına son dönemde kazandırılan yatırımlar ve belediye hizmetlerine ilişkin sunumda bulunan Belediye Başkanı Adnan Köşker, "Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte yürüttüğümüz koordineli işbirliği ve hizmet seferberliğiyle Gebze'mizin kronikleşen sorunları birer birer çözülüyor. Gebze'mizde değişim devam ediyor. Değişimde en büyük destekçimiz, bizlere bu görevi tevdi eden halkımızdır" dedi.
Gebze'nin marka kent olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini dile getiren Başkan Köşker, "Üst yapının yanı sıra kentimizi park ve bahçelerle donatıyoruz. 100 yıllık belediye tarihinde 64 park yapılmışken, biz 3,5 yıllık hizmet dönemimize 54 yeni parkı sığdırdık" dedi. Göreve geldiğinde ilk iş olarak yarım kalan Gebze Kent Meydanı'nın inşası ve tamamlanması için mesai harcadıklarını dile getiren Başkan Köşker, "Vatandaşlarımızı ve esnafımızı mağdur eden atıl vaziyetteki Kent Meydanını hızla tamamlayarak, Gebzemizi meydana çıkardık." ifadelerini kullandı.
Gebze'de 25 yıldan bu yana kaldırılamayan Cuma pazarının kaldırılarak yeni ve kapalı Pazar yerini hizmete sokacaklarını dile getiren Başkan Köşker, "Gebze'mizin bu önemli eksikliğini şık bir alışveriş veriş merkezi görünümünde olan, vatandaşlarımızın ve pazarcı esnafımızın her türlü konforunun düşünülerek yapılacak kapalı pazar projemiz modern Gebze'mize yakışan güzellikte olacak" dedi. Bugüne kadar yapılan belediye hizmetlerinin yanı sıra yeni projelere ilişkin de bilgi veren Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker sunumunu, "Ve diyoruz ki; Gebze'mizdeki değişimi sizlerden aldığımız güç ve teveccühle birlikte başardık" sözleriyle noktaladı.
(MA-MA)

09.01.2013 12:09:13 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT