1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Köşker Bakan Nihat Ergün'ü Ağırladı

Başkan Köşker Bakan Nihat Ergün'ü Ağırladı

Başkan Köşker Bakan Nihat Ergünü Ağırladı
A+A-

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Gebze Belediyesi'ni ziyaret etti. Bakan Ergün, yeni yatırım ve hizmetlerle Gebze'nin eğitim üssü haline dönüşeceğini söyledi. Bilim, Sanayi ve Teknolo

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Gebze Belediyesi'ni ziyaret etti. Bakan Ergün, yeni yatırım ve hizmetlerle Gebze'nin eğitim üssü haline dönüşeceğini söyledi.
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Gebze Belediyesi'ni ziyaret etti. Bir dizi açılış ve törene katılmak üzere geçtiğimiz hafta sonunu Gebze'ye ayıran Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, AK Parti Gebze İlçe Teşkilatı'nın ilçe danışma kurulu toplantısı öncesinde Gebze Belediyesi'ni ziyaret etti. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'in makamında gerçekleşen ziyarette Bakan Ergün, "Körfez otoyolu bitmesiyle Gebze daha da cazibe merkezi olacak. Önümüzdeki ay Gebze üniversitesini kurmuş olacağız. Bilişim Vadisi'nin kurulması ve diğer sözünü ettiğimiz hizmetlerle Gebze'miz eğitim üssü haline dönüşecek" dedi. Ziyaret, hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.
(MA-MA)

04.02.2013 11:16:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT