1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Koçum Anıldı

Başkan Koçum Anıldı

Başkan Koçum Anıldı
A+A-

Afyonkarahisar'ın Bolvadin İlçesinde eski Bolvadin Belediye Başkanı Mehmet Koçum'u anma töreni düzenlendi. 2 yıl önce görevi başında hayatını kaybeden MHP'li Bolvadin Belediye Başkanı Mehmet Koçum iç

Afyonkarahisar'ın Bolvadin İlçesinde eski Bolvadin Belediye Başkanı Mehmet Koçum'u anma töreni düzenlendi.
2 yıl önce görevi başında hayatını kaybeden MHP'li Bolvadin Belediye Başkanı Mehmet Koçum için Kültür Sitesinde Ülkü Ocakları Başkanlığı tarafından 'Başkan Koçum'u Anma Programı düzenlendi. Programa MHP Afyonkarahisar Milletvekili Kemalettin Yılmaz, Bayındırlık ve İskan eski Bakanı Prof. Dr. Kadir Akcan, DYP 19. Dönem Milletvekili Etem Kelekçi, MHP İl Başkanı Aziz Aslan, MHP İl Yönetim Kurulu üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Alper Yağcı, eski Belediye Başkanlarından Selim Karasekreter, Dişli Belediye Başkanı Mustafa Karakoç, CHP İlçe Başkanı Ömer Çenğel ve vatandaşlar katıldı. Eski Bolvadin Belediye Başkanı Mehmet Koçum için okunan Yasin-i Şerif'ten sonra kürsüye gelen MHP İlçe Başkanı Muhammed Mısırlıoğlu Bolvadin belediyesini Başkan Mehmet Koçum'la birlikte zorlu bir mücadele sonucunda kazandıklarını belirtti. Başkan Koçum'un 20 ay boyunca hep zorluklarla mücadele ettiğini kaydeden Mısırlıoğlu "Buna rağmen yılmadı. Kendisine verilen bu görevi başarıyla yürüttü" dedi.
Başkan Koçum anısına konuşma yapan Belediye Başkanı Nazmiye Kılçık ise "Hem seçim propaganda çalışmalarında, hem de birlikte görev yaptığımız 20 aylık sürede merhum Başkanımdan çok şey öğrendim. Adalete olan özenini, sabrını, hoşgörüsünü yaşadım. Verdiği mücadele ve yaşadığı her türlü zorluğa karşın dimdik duruşu ile halkımızın gönlünde taht kurmuştur" şeklinde konuştu.
Daha sonra Bolvadin Belediyesi tarafından hazırlanan Başkan Koçum Belgeseli sunuldu.
(MK-GC-SÇ-Y)

03.12.2012 14:38:52 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT