1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Başkan Koçal Amatör Kulüpleri Ağırladı

Başkan Koçal Amatör Kulüpleri Ağırladı

Başkan Koçal Amatör Kulüpleri Ağırladı
A+A-

Doğuşspor ve Elmalıkspor yönetim kurulu üyeleri Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal'a nezaket ziyaretinde bulundu. İlk ziyaret Doğuşspor Kulübü Başkanı Ahmet Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri tarafı

Doğuşspor ve Elmalıkspor yönetim kurulu üyeleri Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal'a nezaket ziyaretinde bulundu.
İlk ziyaret Doğuşspor Kulübü Başkanı Ahmet Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri tarafından gerçekleştirildi. Doğuşspor olarak Yalova Belediyesi katkılarıyla sağlanan tesisleşme sonrası gençlerin kötü alışkanlıklar yerine spora yöneldiğini ifade eden Özdemir, Başkan Koçal'a teşekkür etti. Gençlerin spora yönelmesi için Yalova'daki tüm spor kulüpleriyle koordinasyonlu çalışmalara devam edeceğini söyleyen Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal, Doğuşspor yöneticileriyle fikir alışverişinde bulundu.
Elmalıkspor Başkanı Yalçın Tokay ve yönetim kurulu üyeleri de Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal'ı ziyaret ederek Başkan Koçal'a 2013 yılı kulüp takvimini hediye etti. Ziyarette çalışmalarla ilgili Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal'a bilgiler veren Yalçın Tokay, "Köydeki çocuklarımızı alt yapı için tek bir çatı altında topladık. Köy okulumuzla iş birliği de yapıyoruz. Antrenmanlara başladık. Satranç takımımızı oluşturduk. Tenis çalışmalarına da başlamak istiyoruz. Güzel bir A takım kadrosu kurduk" diye konuştu.
(EB-MŞ)

08.02.2013 12:57:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT