1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Karaosmanoğlu, Şehitler İçin Yürüyecek Kocaeli

Başkan Karaosmanoğlu, Şehitler İçin Yürüyecek Kocaeli

Başkan Karaosmanoğlu, Şehitler İçin Yürüyecek  Kocaeli
A+A-

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, ''Türkiye Şehitleriyle Yürüyor'' Anma Programı'na katılmak için Kars'a gidiyor. Başkan Karaosmanoğlu, Sarıkamış'ta on bin kişiyle birlikte şe

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, ''Türkiye Şehitleriyle Yürüyor'' Anma Programı'na katılmak için Kars'a gidiyor. Başkan Karaosmanoğlu, Sarıkamış'ta on bin kişiyle birlikte şehitlerimizi anmak için yürüyecek.
Sarıkamış şehitleri, 98. yılında gerçekleştirilecek yürüyüşle anılacak. Kars Sarıkamış'ta Türkiye genelinde on bin kişinin katılımıyla yapılması planlanan ''Türkiye Şehitleriyle Yürüyor'' Anma Programı'nda Başkan Karaosmanoğlu da şehitlerimiz için yürüyecek.
Havayoluyla Kars'a geçecek olan Başkan Karaosmanoğlu, 5 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirilecek Sarıkamış Şehitleri Özel Programı'na katılacak. 6 Ocak Pazar günü saat 09.30'da Şehit Kurmay Albay Faruk Sungur Yolu'nda 8,4 kilometrelik ''Türkiye Şehitleriyle Yürüyor'' programı gerçekleştirilecek. Yürüyüşe Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ile İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in de katılması bekleniyor.
(İÇ-İÇ)

04.01.2013 16:17:47 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT