1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Karabalık Kartepeli Muhtarlarla Buluştu

Başkan Karabalık Kartepeli Muhtarlarla Buluştu

Başkan Karabalık Kartepeli Muhtarlarla Buluştu
A+A-

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, belediyenin bir organı gibi gördüğü ilçe muhtarıyla periyodik olarak üç ayda bir düzenlediği buluşmalarında ilçenin planlamalarında gelinen noktaya dikkat çek

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, belediyenin bir organı gibi gördüğü ilçe muhtarıyla periyodik olarak üç ayda bir düzenlediği buluşmalarında ilçenin planlamalarında gelinen noktaya dikkat çekti. Bu konuda çalışmalarını belediye bünyesindeki şehir plancıları ile gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Karabalık, "Yaşanabilir bir coğrafyayı gerçek manasıyla kent yapan kurumlardan, tesislerden, yapılardan ve projelerden genel manasıyla yoksunduk. Bunu ortadan kaldırmak için, birçok alanda çok önemli projeleri hayata geçirerek kollektif ve yaşanabilir bir kent imajı oluşturmaya gayret ettik" dedi.
Kartepe'nin köy ve mahalle muhtarları ile çalışma ekibini bir araya getiren Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, 4 saat süren toplantıda ilçede gerçekleşen çalışmalar hakkında bilgi verirken, yapılacak projelerde gelinen noktaları da masaya yatırdı. Başkan Karabalık beraberinde, yardımcıları Zafer Arat, Bali Holat, Hüseyin Bülbül ve Mehmet Filiz, yatırımlarla ilgili daire müdürleri, 52 mahalle ve 10 köy muhtarı ile bir araya geldi. Geçtiğimiz ay yaşamını yitiren Kızılcıklık Mahalle Muhtarı Hüseyin Eser'e Allah'tan rahmet dileklerinde bulunan Başkan Karabalık, "Belirli periyotlarda sizlerle yaptığımız toplantıların birini daha hep birlikte gerçekleştirmekteyiz. Mazeretleri nedeniyle katılamayan muhtar arkadaşlarımızın dışında burada yer alan herkese teşekkür ederim. Belediyemizin adeta bir organı olarak gördüğüm siz değerli muhtarlarımızın taleplerini çok önemsiyorum. Sizleri dinleyerek taleplerinizi öğrenmek istiyoruz. Kartepe hepimizin, hangi noktasında ne yapılıyorsa veya ne yapılamıyorsa nasıl bir gelişme varsa herkesin bilgi sahibi olması gerekir. Mahallelerimizde bu anlamda vatandaşlarımızı bilgilendirmemiz çok doğru olur" dedi.
(MA-MA)

15.02.2013 11:32:52 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT