1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Kara İlçe'lerdeki Odaları Geziyor

Başkan Kara İlçe'lerdeki Odaları Geziyor

Başkan Kara İlçelerdeki Odaları Geziyor
A+A-

Trabzon Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Metin Kara kış şartlarında ilçe oda başkanlarını ziyaret ederek hem dert dinledi, hem de birlik ve dayanışma noktasında moral verdi. TESOB'a bağlı ilçe odala

Trabzon Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Metin Kara kış şartlarında ilçe oda başkanlarını ziyaret ederek hem dert dinledi, hem de birlik ve dayanışma noktasında moral verdi.
TESOB'a bağlı ilçe odalarına ziyaretlerde bulunan Başkan Kara, "Her gittiğimiz yerde görüyoruz ki esnafımızın beklentileri, talepleri ve umutları hep aynı yönde. Esnafımız haksız rekabete karşında ayakta kalabilmenin gayreti peşinde. Ekmeğine ve emeğine en zor şartlarda sahip çıkmanın mücadelesini başı dik bir şekilde veren esnaf kardeşlerimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Of'unda Tonya'sına 18 ilçemizin her köşesinde esnafımız Trabzon'u Karadeniz'i en güzel şekilde temsil ediyor, kültürümüzü ve geleneklerimizi yaşatıyor" dedi.
Öte yandan Başkan Kara, soğuk hava şartlarına rağmen ilçelerdeki tüm odalara ziyaretleri bu ay içinde tamamlayacaklarını söyledi.
(OK-EK-Y)

14.01.2013 15:06:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT