1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan İnce, Personelinin Ve Yaşlıların Yeni Yılını Kutladı

Başkan İnce, Personelinin Ve Yaşlıların Yeni Yılını Kutladı

Başkan İnce, Personelinin Ve Yaşlıların Yeni Yılını Kutladı
A+A-

Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, gündüz spor okullarında kurs gören sporcular ve belediye personeliyle yeni yıl kutlaması yaptı, akşam da yaşlı bakımevinde kalan yaşlıların yeni yılını kutlad

Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, gündüz spor okullarında kurs gören sporcular ve belediye personeliyle yeni yıl kutlaması yaptı, akşam da yaşlı bakımevinde kalan yaşlıların yeni yılını kutladı, hediyeler verdi.
Başkan Mustafa İnce, yeni yılı bir dizi etkinliğe katılarak kutladı. Güzelbahçe Spor Salonu'nda belediye personeliyle spor okullarına devam eden sporcuların ve kadınların yer aldığı yılbaşı partisine katıldı. Belediye Meclis üyelerinin yanı sıra CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı Ednan Arslan'ın da katıldığı yılbaşı partisinde konuşan Başkan İnce, "Yeni yılın Güzelbahçemize, İzmirimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Yeni yılın sağlık, mutluluk, barış ve adelet getirmesini diliyorum. Hep birlikte daha üretken, daha başarılı bir yıl geçirmeyi temenni ediyorum" dedi. Başkan İnce gece CHP Parti Okulu'nda eğitim gören "Sevgi Grubu"nu oluşturan partililerle birlikte Çiçek Yaşlı Bakımevi'ne giderek, burada kalan yaşlıların yeni yılını kutladı. Yaşlılara kadınların ürettiği yün patiklerden hediye eden İnce, daha sonra yeni yıl pastası kesti, yaşlılara sağlık ve uzun ömür dileğinde bulundu.
(AÖK-ERG-Y)

03.01.2013 13:14:19 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT