1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan İdris Karaman Güven Tazeledi

Başkan İdris Karaman Güven Tazeledi

Başkan İdris Karaman Güven Tazeledi
A+A-

Çanakkale'nin Biga ilçesinde Sebze ve Meyve Gıda Pazarcıları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlığına ikinci kez İdris Karaman seçildi. Biga Şoförler ve Otomobilciler Odası Lokali'nde yapılan

Çanakkale'nin Biga ilçesinde Sebze ve Meyve Gıda Pazarcıları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlığına ikinci kez İdris Karaman seçildi.
Biga Şoförler ve Otomobilciler Odası Lokali'nde yapılan olağan genel kurul toplantısında, divan başkanlığını Hilkat Sırrı Kurt, yardımcılığını İlhan Öner, katip üyeliğini ise Faruk Akkuş yaptı. Genel Sekreter Hülya Tatlı tarafından 2012-2013 faaliyet raporları okunarak, tahmini bütçesi ele alındı. Denetleme raporlarından sonra Başkan Karaman, dernekle ilgili yapılan çalışmaları anlattı. Yapılan faaliyetler neticesinde 26 bin 98 lira gelir, 8 bin 330 lira gider olduğunu belirten Karaman, esnafı koruma ve güçlendirme projesi kapsamında Biga Özel Can Hastanesi'ne tedavi için başvuran dernek üyelerine yüzde 15 indirimli hizmet alımı sağlandığını söyledi. Daha sonra yapılan ve 139 üyeden 80'inin oy kullandığı seçimde, 49 oy alan Karaman, ikinci kez dernek başkanlığına seçildi.
(ST-GD-ET)

19.01.2013 11:50:57 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT