1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Hasta Ziyaretlerini İhmal Etmiyor

Başkan Hasta Ziyaretlerini İhmal Etmiyor

Başkan Hasta Ziyaretlerini İhmal Etmiyor
A+A-

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, ayaklarında oluşan rahatsızlık nedeniyle yürüme güçlüğü çeken ve kısa süre önce ameliyat olan Seher'i ziyaret etti. Başkan Karaosmanoğlu, yür

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, ayaklarında oluşan rahatsızlık nedeniyle yürüme güçlüğü çeken ve kısa süre önce ameliyat olan Seher'i ziyaret etti. Başkan Karaosmanoğlu, yürümeye başlayacağı günleri bekleyen Seher'e destek olacaklarını söyledi.
Gebze Hürriyet Mahallesi'nde yaşayan Seher Arslan(18), küçük yaşlardan itibaren ayaklarında oluşan rahatsızlık nedeniyle yürüme güçlüğü çekiyordu. İki ayağından başarılı bir operasyon geçiren Seher ile ailesini ziyaret eden Başkan Karaosmanoğlu'na Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Süleyman Karaman eşlik etti. Meclis üyesi Karaman, ziyaret sırasında Başkan Karaosmanoğlu'na ameliyatla ilgili bilgi verdi. Seher'in babası Rafet Arslan ile annesi Fatma Arslan da, Başkan Karaosmanoğlu ile çocuklarının ameliyat olmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.
(MA-MA)

06.01.2013 15:20:28 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT