1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Hacı; "yollarımızı Nisan Ayı İle Birlikte Yenilemeye Başlayacağız "

Başkan Hacı; "yollarımızı Nisan Ayı İle Birlikte Yenilemeye Başlayacağız "

Başkan Hacı; yollarımızı Nisan Ayı İle Birlikte Yenilemeye Başlayacağız
A+A-

Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı, Babaeski'nin birçok farklı noktasında altyapı faaliyetleri gerçekleştirildiğini bildirdi.Başkan Hacı yaptığı yazılı açıklamada; "Babaeski'de yapılan çalışmalar

Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı, Babaeski'nin birçok farklı noktasında altyapı faaliyetleri gerçekleştirildiğini bildirdi.
Başkan Hacı yaptığı yazılı açıklamada; "Babaeski'de yapılan çalışmalar ister istemez yollarımızı bozdu. Bizler bunların farkındayız ne mutlu ki bize vatandaşlarımızda yapılanların ve yapılacakların farkında. Bizlere anlayış gösteriyorlar çünkü vatandaşlarımız geleceğe yönelik yaptığımız hizmetleri biliyorlar, bunlara sahip çıkıyorlar. Tredaş bu kadar kısa bir süre içerisinde ilk defa bir ilçenin tüm elektrik kablolarını yerin altına alıyor. Bizler su izale hattımızı yaza kadar bitireceğiz ve yaz mevsimi ile birlikte yeni su depomuzdan ilçemize su vermeye başlayacağız. Tüm yapılanlar ilçemizde daha kaliteli yaşam koşullarının vatandaşlarımıza sunulması içindir. Çünkü Babaeski Halkı bu hizmetleri sonuna kadar hak etmektedir. Biz bölgemizdeki ve ilçemizdeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarımız ile mükemmel bir işbirliği içerisinde ilçemiz için projeler üretmekteyiz. Üretmeye de devam edeceğiz. Ben buradan bizlere destek olan başta Babaeski Halkı olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızın yetkililerine, çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum. Çalışmalarımız bittiği zaman Babaeski sadece Trakya'da değil Ulusal düzeyde örnek gösterilen ilçelerden biri haline gelecektir" kaydetti.

(ŞG)

10.01.2013 14:22:11 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT