1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Gümrükçüoğlu, Fatih Semt Pazarında

Başkan Gümrükçüoğlu, Fatih Semt Pazarında

Başkan Gümrükçüoğlu, Fatih Semt Pazarında
A+A-

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Cumartesi Pazarı olarak bilinen Fatih Mahallesindeki semt pazarını ziyaret etti. Başkan Gümrükçüoğlu ziyaretinde vatandaşların Trabzon'daki değişi

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Cumartesi Pazarı olarak bilinen Fatih Mahallesindeki semt pazarını ziyaret etti. Başkan Gümrükçüoğlu ziyaretinde vatandaşların Trabzon'daki değişime şahit olduklarını söyledi.
Belediyedeki çalışma programının dışında mahalleleri de ziyaret eden Başkan Gümrükçüoğlu bu hafta sonunda Ayasofya'daki semt pazarında mahalleliler ile bir araya geldi.
Pazarda satıcılar ve alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet eden Başkan Gümrükçüoğlu'na mahalle sakinleri özellikle Ayasofya Müzesi'nin çevresindeki yapıların yıkılmasından ve Fatih Mahallesi ile Tanjant Yolu arasındaki bağlantıyı sağlayan kavşak düzenlemesinden ötürü teşekkür etti.
Pazar yerindeki ziyarette vatandaşların taleplerini de not eden Başkan Gümrükçüoğlu belediyenin imkanları ölçüsünde eksikliklerin giderileceğini söyledi.
Vatandaşların ilgisinden çok memnun kaldıklarını ifade eden Başkan Gümrükçüoğlu, "Bizler Trabzon'un ufkunu açacak projeleri uygulamaya koymak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışırken diğer yandan da farklı programlar ile halkımızla bir araya gelerek onların taleplerini dinliyoruz. Trabzon halkı Trabzon'da nasıl bir değişim olduğunun farkında. Buda bizim ne kadar doğru işler yaptığımızı ortaya koyuyor. Fatih Mahallesindeki vatandaşlarımız yapılan hizmetlerden özellikle de Ayasofya Müzesi'nin çevresinin düzenlemesinden ve Fatih Mahallesi ile Tanjant Yolu bağlantısının yapılmasından ötürü memnuniyetlerini dile getirdiler. Ayasofya Müzesi'nin çevresinin peyzaj düzenlemesi 21 Mart tarihinde ihale edilecek. İhalenin ardından 1 yıl içerisinde Ayasofya'nın çevresi dünya harikası bir görüntüye kavuşacak" dedi.
(OK-EK-Y)

16.02.2013 14:29:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT