1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Gülşen Gazeteciler Günü İçin Mesaj Yayınladı

Başkan Gülşen Gazeteciler Günü İçin Mesaj Yayınladı

Başkan Gülşen Gazeteciler Günü İçin Mesaj Yayınladı
A+A-

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde, Belediye Başkanı Mithat Gülşen, 10 Ocak Gazeteciler gününü bir mesaj yayınlayarak kutladı. Çaycuma ilçesinde, Belediye Başkanı Mithat Gülşen 10 Ocak Gazeteciler günü

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde, Belediye Başkanı Mithat Gülşen, 10 Ocak Gazeteciler gününü bir mesaj yayınlayarak kutladı.
Çaycuma ilçesinde, Belediye Başkanı Mithat Gülşen 10 Ocak Gazeteciler gününü bir mesaj yayınlayarak kutladı. 10 Ocak'ın Türk Gazetecilik tarihinin önemli günlerinden biri olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Mithat Gülşen, "Çağımızın en dinamik mesleklerinden biri olan gazetecilik, insanlara haber ve bilgi akışı sağlamak gibi çok yönlü çalışmayı içermektedir. Gazetecilerin çalışma şartlarının daha da iyileştirilmesi, basın özgürlüğünü kısıtlayan engellerin ortadan kaldırılması, hak ve özgürlüklerin evrensel standartlara kavuşturulması hiç şüphe yok ki medyamıza güç katacaktır.Bu uygulama tüm basın çalışanlarının, "10 Ocak Gazeteciler Gününü en içten dileklerimle kutlar. Üstün başarılar diler. Sevgi ve Saygılarımı sunarım." dedi.
(SA-SA)

08.01.2013 16:19:17 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT