1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Gülşen Çaycuma Sofra Lokantasının Açılışını Yaptı

Başkan Gülşen Çaycuma Sofra Lokantasının Açılışını Yaptı

Başkan Gülşen Çaycuma Sofra Lokantasının Açılışını Yaptı
A+A-

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde, Çaycuma Medikal Ürünleri sahibi Saffet Akbaşlı, sanayi sitesinde Çaycuma Sofra Lokantasının açılışını Belediye Başkanı Mithat Gülşen ve kalabalık bir davetliler toplulu

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde, Çaycuma Medikal Ürünleri sahibi Saffet Akbaşlı, sanayi sitesinde Çaycuma Sofra Lokantasının açılışını Belediye Başkanı Mithat Gülşen ve kalabalık bir davetliler topluluğunda gerçekleştirdi.
Çaycuma ilçesinde, Çaycuma Medikal Ürünleri sahibi Saffet Akbaşlı, sanayi sitesinde Çaycuma Sofra Lokantasının açılışını Belediye Başkanı Mithat Gülşen ve kalabalık bir davetliler topluluğunda gerçekleştirdi. Açılışa belediye Başkanı Mithat Gülşen, Ak Parti İlçe Başkanı Bünyamin Bostancı, Esnaf Odası Başkanı Hayri Kandemir, Şoförler derneği Başkanı Barbaros Uçar, TTK Çatalağzı Lavuar Müdürü Baki Altıparmak, Lavauar Baş Mühendisi Mustafa Bilge Sofra Lokantasının Sahibi Saffet Akbaşlı Sanayi sitesi esnafı ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı. Açılıştan önce bir konuşma yapan Mithat Gülşen Akbaşlıya Medeni cesaretinden dolayı teşekkür etti. Gülşen, " Hizmet sektöründe her zaman hizmet edecek olan, çok değerli bir lokantamızın açılışını yapıyoruz. Daha evvel burası esnafımıza bir hizmet veriyordu. Daha düzenli bir şekilde, daha aktif bir şekilde, sade çevresiyle, insanıyla, ilgisiyle hizmetin doruk noktası itibarıyla, iyi bir şekilde hizmet vereceğine inandığımız, işyerimizin açılışını yaptık. Burada bir misafirimiz var. Benim 1978 senesinde maden ocağında staj yaparken, çok değerli Lavuar Müdürüm Baki altıparmak var, kendisine hoş geldin diyorum. Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Saffet akbaşlıya bu güzel işyeri açılışından dolayı medeni cesaretinden dolayı tebrik ve teşekkür ediyorum."dedi. Sofra Lokantasının açılışı muhteşem olurken Lokantanın temizlik ve hijyen yönünden müşterilerine daha iyi hizmet vereceği ve tüm Çaycuma halkının Sofra Lokantasına mutlaka uğramaları belirtildi.
(SA-OA-Y)

31.12.2012 13:26:13 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT