1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Gülşen Almanya'da Dayanışma Gecesine Katıldı

Başkan Gülşen Almanya'da Dayanışma Gecesine Katıldı

Başkan Gülşen Almanyada Dayanışma Gecesine Katıldı
A+A-

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesi Belediye Başkanı Mithat Gülşen, Almanya Zonguldaklılar Derneğinin düzenlemiş olduğu dayanışma gecesine katıldı. Çaycuma ilçesi Belediye Başkanı Mithat Gülşen, Almanya Zo

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesi Belediye Başkanı Mithat Gülşen, Almanya Zonguldaklılar Derneğinin düzenlemiş olduğu dayanışma gecesine katıldı.
Çaycuma ilçesi Belediye Başkanı Mithat Gülşen, Almanya Zonguldaklılar Derneğinin düzenlemiş olduğu dayanışma gecesine katıldı. Almanya'da bir dizi ziyaretlerde bulunan Belediye Başkanı Mithat Gülşen, Gurbetçi vatandaşlarımızın her konuda yardım ve dayanışma içinde bulunduklarını söyledi. Almanya Zonguldaklılar Derneğinin düzenlemiş olduğu dayanışma gecesine katılan Belediye Başkanı Mithat Gülşen, Almanya'nın Ahlen beldesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu. Almanya'da gurbetçi esnafları, vatandaşları, hastaları ve camileri ziyaret eden Belediye Başkanı Mithat Gülşen, Ditip Ahlen Ulu camiinde öğle namazını kıldıktan sonra cami cemaatine hitaben bir konuşma yaptı. Gurbetçi vatandaşların hem Türkiye'de hem de Almanya'da toplumsal hizmetlere önemli katkı verdiklerini ve her konuda yardım ve dayanışma içinde bulunduklarını söyledi. Şeref defterini de imzalayan Belediye Başkanı Mithat Gülşen, Almanya'da kaldığı süre içinde ziyaretlerini sürdüreceğini belirtti.
(SA-OS-Y)

03.12.2012 14:38:53 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT