1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Gözen, Esnaflarla Bir Araya Geldi

Başkan Gözen, Esnaflarla Bir Araya Geldi

Başkan Gözen, Esnaflarla Bir Araya Geldi
A+A-

Turhal Belediye Başkanı Ali Gözen, her hafta sonu esnaflarla düzenlediği kahvaltılı istişare toplantılarına devam ediyor. Turhal Öğretmenevi'nde yaklaşık 120 kişilik bir esnafla bir araya gelen Baş

Turhal Belediye Başkanı Ali Gözen, her hafta sonu esnaflarla düzenlediği kahvaltılı istişare toplantılarına devam ediyor.
Turhal Öğretmenevi'nde yaklaşık 120 kişilik bir esnafla bir araya gelen Başkan Gözen, esnafın sorun ve taleplerini dinledi. Başkan Gözen, bu toplantıları düzenlemekteki amaçlarının eksiklerini ortaya koyup, dışarıda birilerinin aleyhine konuşmaktansa burada yüz yüze konuşmak olduğunu ifade ederek, "Bugün sadece sohbet edeceğiz. Herkes konuşacak. Sizlerin söylediği konuları arkadaşlarımız not alacaklar. Acil yapılması gerekenler ivedilikle yapılmaya gayret edilecek. Zamana bağlı olarak yapılması gereken işlerde bir program çerçevesinde yapılacak. Bu vesile ile davetimize icabet ettiğiniz teşekkür ederim" dedi.
Başkan Gözen, konuşmasının ardından esnafların istek ve şikayetlerini dinleyip sohbet etti. Toplantıda ayrıca bir esnaf Başkan Gözen'e esnaflara göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederek çiçek verdi.
(Nİ-SLH-Y)

21.01.2013 16:02:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT