1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Genç Mersinlilerin Yeni Yılını Kutladı Mersin

Başkan Genç Mersinlilerin Yeni Yılını Kutladı Mersin

Başkan Genç Mersinlilerin Yeni Yılını Kutladı  Mersin
A+A-

Mersin'in merkez ilçe Yenişehir Belediye Başkanı İbrahim Genç, yeni yılda da halkın mutluluğuna katkı sağlayacak yepyeni hizmetler üretmeye devam edeceklerini belirtti. Yenişehir Belediye Başkanı G

Mersin'in merkez ilçe Yenişehir Belediye Başkanı İbrahim Genç, yeni yılda da halkın mutluluğuna katkı sağlayacak yepyeni hizmetler üretmeye devam edeceklerini belirtti.
Yenişehir Belediye Başkanı Genç, yeni yıl dolayısı ile bir mesaj yayınladı. Her yeni yılın, beraberinde yeni başlangıçları, uygulanacak yeni kararları, gerçekleşmesi umut edilen yeni dilekleri de getirdiğine işaret eden Genç, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Yaşanan pek çok olumsuzluğa rağmen koruduğumuz umutlar ve güçlenen hayallerimizle yepyeni bir yıla daha giriyoruz. Yenişehir Belediyesi olarak, yeni yılda da hizmet maratonumuza hız kesmeden devam edeceğiz. Şehrimizin refahına, halkımızın mutluluğuna olumlu katkı sağlayacak yepyeni hizmetler üretmek öncelikli hedefimiz olmaya devam edecektir. 2013 yılının ulusumuza, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, tüm Mersin halkının yeni yılını kutluyorum."
(KYM-Y)

31.12.2012 14:09:16 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT