1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Başkan Fadıloğlu Organize'deki Patlama İle İlgili Açıklama Yaptı

Başkan Fadıloğlu Organize'deki Patlama İle İlgili Açıklama Yaptı

Başkan Fadıloğlu Organizedeki Patlama İle İlgili Açıklama Yaptı
A+A-

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 4'üncü Organize Sanayi Bölgesi'nde galvaniz fabrikasında meydana gelen korkunç patlama olayının ardından patlamanın yaşandığı fabrikaya gelerek yetkililer

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 4'üncü Organize Sanayi Bölgesi'nde galvaniz fabrikasında meydana gelen korkunç patlama olayının ardından patlamanın yaşandığı fabrikaya gelerek yetkililerden bilgi aldı.
Daha sonra basın mensuplarına açıklama yapan Başkan Fadıloğlu, olayla ilgili arama kurtarma çalışmalarının devam ettiğini söyleyerek patlamada hayatlarını kaybeden işçilere Allah'tan rahmet diledi. 4.'üncü Organize Sanayi Bölgesi'ndeki galvaniz fabrikasında buhar kazanının patlamasıyla yaşanan korkunç olayın ardından patlamanın yaşandığı fabrikaya gelen Başkan Fadıloğlu, burada yetkililerden bilgi aldı. Daha sonra basın mensuplarına açıklamada bulunan Başkan Fadıloğlu şunları söyledi: "Elim bir kaza neticesinde 6 kardeşimiz hayatını kaybetti. 6 kardeşimizde yaralı. Diğer taraftan arama kurtarma ve olay yeri ekiplerinin çalışmaları devam ediyor. Basınçtan dolayı maalesef parçalanan cesetler var. Onların birleştirilmesiyle ilgili olarak ta inceleme yapılıyor. Allah bir daha böyle bir olay yaşatmasın. Gaziantep üretim şehri. Üretim yapılıyor ancak ne şartlarda yapıldığını görüyoruz. Hepimiz risk taşıyoruz. Bu tür olaylara karşı önlemlerimiz en üst düzeyde tutuluyor. Umarım bir daha böyle bir olay yaşamayız. Ahirete intikal etmiş kardeşlerime Allah'tan rahmet yakınlarına ise başsağlığı diliyorum. Yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyorum. Allah bir daha böyle bir olay yaşatmasın".
(MDC-ÖK-Y)

30.01.2013 16:10:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT