1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Ergün'den Belediye Basın Merkezi'ne Övgü

Başkan Ergün'den Belediye Basın Merkezi'ne Övgü

Başkan Ergünden Belediye Basın Merkezine Övgü
A+A-

Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Belediye Basın Merkezi personellerinin gazeteciler gününü kutladı. Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Manisa Belediyesi Bası

Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Belediye Basın Merkezi personellerinin gazeteciler gününü kutladı.
Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Manisa Belediyesi Basın Merkezi çalışanlarını da unutmayan Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Basın Merkezi'ne yaptığı sürpriz ziyarette personelle birlikte pasta kesti. Basın Danışmanı Ertan Korkmaz ile birlikte Basın Merkezi'nde görevli personelin Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayan Başkan Ergün, "Sağlık sıhhat ve huzur içerisinde iyi bir yıl geçirmenizi temenni ediyorum. Gününüz kutlu olsun. Bugüne kadar yapmış olduğunuz başarılı çalışmalardan dolayı sizleri kutluyorum. Bu başarılarınızı devam etmenizi diliyorum. Bilhassa son aylarda Basın Merkezimizi yapmış olduğunu çalışmalardan dolayı tebrik ediyorum. Olumlu referanslarınızı alıyorum. Bu güzel çalışmaların inşallah her zaman, hep birlikte kaynaşarak devam etmesini temenni ediyorum" dedi. Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaretinde de gazetecilerin haklarıyla ilgili yaptığı açıklamayı hatırlatan Başkan Ergün, "Bu konuyu cemiyet ziyaretimde de dile getirdim. Gazetecilerin haklarını yasalar çerçevesinde geri almasını gönülden isteyenlerdenim. Bu temennimi de bir kez daha ifade etmek istiyorum" diye konuştu. Basın Danışmanı Ertan Korkmaz ise ziyareti ve Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlaması nedeniyle Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e teşekkür etti.
(YB-ÖND-Y)

11.01.2013 16:48:43 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT