1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Erdoğan Makam Koltuğunu Yaşlı Kadına Verdi

Başkan Erdoğan Makam Koltuğunu Yaşlı Kadına Verdi

Başkan Erdoğan Makam Koltuğunu Yaşlı Kadına Verdi
A+A-

Uşak'ta yaşlı bir kadın yaşadığı bir sorunu aktarmak için makamına çıktığı Başkan Erdoğan'ın koltuğuna oturdu. Uşak belediye Başkanı Ali Erdoğan, yaşadığı bir sorunu aktarmak için hizmet binasına g

Uşak'ta yaşlı bir kadın yaşadığı bir sorunu aktarmak için makamına çıktığı Başkan Erdoğan'ın koltuğuna oturdu.
Uşak belediye Başkanı Ali Erdoğan, yaşadığı bir sorunu aktarmak için hizmet binasına gelen ancak öğle tatili olduğu için ilgili birimdeki görevliyle görüşemeyen yaşlı bir kadın, Başkan Ali Erdoğan'ın zemin kattaki makam odasına girdi. Odanın dolu olduğunu gören yaşlı kadın Başkan Erdoğan'a "Oğlum bir sorunum var o koltuğa oturup sana anlatacağım" dedi. Belediye Başkanı Ali Erdoğan bu istek üzerine makam koltuğundan kalkıp yaşlı teyzeyi oturttu ve teyzenin sorununu ayakta dinledi.
Makam koltuğunu oturttuğu yaşlı teyzenin elini öpen Erdoğan, "Bu koltuğun gerçek sahibi Uşak halkıdır. Bu koltuğun sahibi sizlersiniz teyzeciğim. Bizler sizlere hizmet etmek için buralarda bulunuyoruz" dedi.
İsmini vermek istemeyen yaşlı teyze ise Başkan Erdoğan'a nezaketi nedeniyle teşekkür edip işlemlerini bitirdikten sonra belediyeden ayrıldı.
(KY-İK)

30.12.2012 11:46:20 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT