1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Elibol'dan Ziyaret

Başkan Elibol'dan Ziyaret

Başkan Eliboldan Ziyaret
A+A-

AFYONKARAHİSAR SANDIKLI BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ELİBOL, DİNAR BELEDİYE BAŞKANI SAFFET ACAR'A NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU" style="margin-left:10px;"/>IHAAW121824-YRL/20-02-2013 BAŞKAN ELİBOL'DAN ZİYAR

AFYONKARAHİSAR SANDIKLI BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ELİBOL, DİNAR BELEDİYE BAŞKANI SAFFET ACAR'A NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU" style="margin-left:10px;"/>
IHAAW121824-YRL/20-02-2013


BAŞKAN ELİBOL'DAN ZİYARET

(FOTOĞRAFLI)

MUSTAFA KARADUMAN
AFYONKARAHİSAR (İHA) Afyonkarahisar Sandıklı Belediye Başkanı İsmail Elibol, Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar'a nezaket ziyaretinde bulundu.
Belediye Başkan Yardımcı Rafet Şimşek'in de hazır bulunduğu ziyarette belediye çalışmaları ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Acar, üç yıllık dönemi içerisinde Dinar Belediyesi'ne kazandırdığı 22 araç ve iş makinesi, sıcak asfalt, kilitli parke taşı döşemesi ve altyapı çalışmaları, Sivri Dağ'a yapılan ve Bülücalan Köyü mevkine yapılacak rüzgar tribünleri, kentsel dönüşüm 110 konutlar, SGK binası, cezaevi, hastane inşaatları, Türkiye'nin en büyük meyve suyu fabrikası yatırımı ve inşaat sahası ile ilgili bilgiler verdi.
Sandıklı Belediye Başkanı İsmail Elibol da Dinar'da yapılan çalışmaları takip ettiğini belirterek Başkan Acar'ı tebrik etti.
(MK-GC-SK-Y)

20.02.2013 12:39:25 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT