1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Dündar'dan Anlamlı Ziyaret
Başkan Dündardan Anlamlı Ziyaret

Başkan Dündar'dan Anlamlı Ziyaret

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, yakalandığı hastalık sebebiyle 1.5 yıldır tedavi gören Tuna Mahallesi'nin sevilen simalarından muhtar azası Metin Eroğlu'nu evinde ziyaret ederek kendisine a

A+A-
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, yakalandığı hastalık sebebiyle 1.5 yıldır tedavi gören Tuna Mahallesi'nin sevilen simalarından muhtar azası Metin Eroğlu'nu evinde ziyaret ederek kendisine acil şifalar diledi.
Başkan Dündar, Mahalle Muhtarı Sadettin Göktaş, Tuna Camii imamı Lütfi Taşçı ve Selahattin Gezer ile birlikte evinde ziyaret ettiği Metin Eroğlu'nu, mahalleye olan hizmetlerinden ötürü yakından tanıdığını söyledi. Merinos fabrikasından emekli olan ve 1.5 yıl önce beyninde tümör olduğu tepit edilen Metin Eroğlu'nun mahallede çok sevildiğini ifade eden Dündar, "Metin abimiz Tuna Mahallesi halkı gibi bizim de çok sevdiğimiz biri. Kendisini mahallesinin hizmetine adamış, yıllarca mahallesi için mücadele etmiş biri. Yakalandığı amansız hastalık onu bizlerden ayrı düşürdü. Ancak ne biz, ne mahalleli, ne de azası olarak görev yaptığı Mahalle Muhtarı Sadettin Göktaş kendisini unutmadık. Kendisine Allah'tan acil şifalar diliyorum. Kısa sürede iyileşip aramıza dönmesi en büyük dileğimiz" dedi.
Konuşma güçlüğü çeken Metin Eroğlu, Başkan Dündar'a ziyareti için teşekkür etti.
(MŞ)

31.01.2013 12:20:36 TSI

HABERE YORUM KAT