1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Doğan,sanayi Sitesi'ni Ziyaret Etti

Başkan Doğan,sanayi Sitesi'ni Ziyaret Etti

Başkan Doğan,sanayi Sitesini Ziyaret Etti
A+A-

Esnaf ziyaretlerine büyük önem veren ve her fırsatta bu ziyaretleri gerçekleştiren İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İzmit Sanayi Sitesi Kooperatifi'ni ziyaret etti. Ziyarette İzmit Sanayi Site

Esnaf ziyaretlerine büyük önem veren ve her fırsatta bu ziyaretleri gerçekleştiren İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İzmit Sanayi Sitesi Kooperatifi'ni ziyaret etti. Ziyarette İzmit Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı ve aynı zamanda İzmit Belediyesi Meclis Üyesi olan Muzaffer Gürfidan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sadi Akçelik, Mehmet Başol, Selami Kırcı ve Tunay Anlı hazır bulundu.
Küçük Sanayi Sitesi'nin kent için büyük önem taşıdığını söyleyen Başkan Doğan kooperatif yönetiminin görüş ve önerilerini dinledi. Kooperatif yöneticilerine çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Doğan, İzmit Belediyesi olarak her zaman yanlarında olacaklarını ifade etti.
Başkan Doğan'ı yönetimiyle birlikte karşılayan Gürfidan, "İzmit Sanayi Sitesi'nde irili ufaklı 1400 işyeri var. Mesai saatleri içinde nüfusumuz 12 bin kişi oluyor. İzmit Sanayi Sitesi Türkiye'de örnek gösterilen bir site" diyerek Başkan Doğan'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
(MA-MA)

04.02.2013 11:03:21 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT