1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Doğan'dan Esnaf Ziyareti

Başkan Doğan'dan Esnaf Ziyareti

Başkan Doğandan Esnaf Ziyareti
A+A-

Periyodik aralıklara esnaf ziyaretleri yapan ve esnafın görüş ve isteklerini dinleyen İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, son olarak Mehmet Ali Paşa Mahallesi Gazi Erdoğan Gürkan Caddesi'nde hizm

Periyodik aralıklara esnaf ziyaretleri yapan ve esnafın görüş ve isteklerini dinleyen İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, son olarak Mehmet Ali Paşa Mahallesi Gazi Erdoğan Gürkan Caddesi'nde hizmet veren esnafları ziyaret etti.
Bölgede hizmet veren tüm esnafı teker teker dolaşarak, esnafların görüş ve isteklerini dinleyen Başkan Doğan, benzer ziyaretlere devam edeceğini ifade etti. Mehmet Ali Paşa Mahallesi benim ikinci mahallemdir diyen Başkan Doğan, "Zaman zaman ziyarete geldiğimiz esnaflarımız bizim her zaman aklımızdalar. Bu gün hem mahallemizde yapılan çalışmaları yerinde görmek hem de esnaflarımızın sıkıntılarını dinlemek için ziyarete geldik" dedi.
Doğan'ın ziyaretinin kendilerini mutlu ettiğini belirten esnaflar yapılan hizmetlerden memnun olduklarını belirterek teşekkür ettiler.
(MA-MA)

19.01.2013 10:24:41 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT