1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Doğan'dan Başarılı Sporculara Destek

Başkan Doğan'dan Başarılı Sporculara Destek

Başkan Doğandan Başarılı Sporculara Destek
A+A-

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, genç sporculara destek olmayı sürdürüyor. Başkan Doğan son olarak NTV Spor İddia ve Türkiye Gazetesi'nin ortaklaşa organize ettiği Rakip Bul Halı Saha Futbol T

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, genç sporculara destek olmayı sürdürüyor. Başkan Doğan son olarak NTV Spor İddia ve Türkiye Gazetesi'nin ortaklaşa organize ettiği Rakip Bul Halı Saha Futbol Turnuvası'nda Kocaeli Birincisi olan Alikahyalı genç sporcular ile Kılıç Restaurant'ta düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.
Sporcuların yanı sıra İzmit Belediye Meclis Üyesi İbrahim Kılıç ve Merkez Mahalle Muhtarı Enver Gökbudak'ın da katıldığı etkinlikte söz alan Doğan, gençleri ve sporu çok önemsediğini ifade etti. Genç sporculara desteklerinin süreceğine dikkat çeken Doğan, Türkiye Şampiyonası'na katılacak gençlere başarılar diledi. Doğan, Antalya'da Türkiye Şampiyonası'na katılacak gençlere suni çim halı krampon ayakkabısı hediye etti.
Alikahyalı genç sporcular, Antalya'da 11 takımın katılacağı Türkiye Şampiyonası'nda başarılı olmaları halinde Dünya Halı Saha Futbol Turnuvası'na gitmeye hak kazanacaklar.
(UU)

11.01.2013 12:44:07 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT