1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Doğan'dan Aydınlık'a Ziyaret

Başkan Doğan'dan Aydınlık'a Ziyaret

Başkan Doğandan Aydınlıka Ziyaret
A+A-

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kamu Hastaneler Birliği Kocaeli Genel Sekreterliği görevine getirilen Dr. Hasan Aydınlık'ı makamında ziyaret etti. Uzun yıllar çeşitli görevlerde sağlık sek

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kamu Hastaneler Birliği Kocaeli Genel Sekreterliği görevine getirilen Dr. Hasan Aydınlık'ı makamında ziyaret etti.
Uzun yıllar çeşitli görevlerde sağlık sektörüne önemli hizmetler veren Aydınlık'ın bu görevinde de başarılı olacağına inandığını söyleyen Doğan, "İnsanoğlunun vazgeçilmesi sağlık. Sağlık hizmeti sunmak dünyanın en zor v en kutsal işi. Biz, sağlık çalışanlarına sürekli ihtiyaç duyuyoruz. İzmit Belediyesi olarak sağlık çalışanlarının ve sağlık kurumlarının destekçisi olcağız. Sağlık çalışanlarına şiddet gösterenleri kınıyorum. Buna engel olacak tek güç halkımızdır. Sağlık çalışanına şiddetin açıklaması ve affedilir bir yanı olamaz. Tüm meslektaşlarıma ve sağlık çalışanlarına başarılar diliyorum" dedi.
Kocaeli genelindeki tüm hastanelerin ihtiyaçlarının belirleneceğini söyleyen Aydınlık, "Kocaeli ve ilçelerinde hastanelerimizi iyileştirmek ve standartlarını yükseltmek için elimizden gelini yapacağız" şeklinde konuştu.
(MA-MA)

31.01.2013 12:05:43 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT