1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Doğan Polis Emeklileri Derneği'ni Ağırladı

Başkan Doğan Polis Emeklileri Derneği'ni Ağırladı

Başkan Doğan Polis Emeklileri Derneğini Ağırladı
A+A-

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, sivil toplum kuruluşlarını makamında kabul etmeye devam ediyor. Doğan, son olarak Kocaeli Polis Emeklileri Derneği Başkanı Mehmet Şahin, Yönetim Kurulu Üyeleri

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, sivil toplum kuruluşlarını makamında kabul etmeye devam ediyor. Doğan, son olarak Kocaeli Polis Emeklileri Derneği Başkanı Mehmet Şahin, Yönetim Kurulu Üyeleri Ayhan İlhan,Ali Osman Boğa,Şükran Çelikağa ve Adem Elbaş'ı makamında ağırladı.
Kocaeli Polis Emeklileri Derneği'ne ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Doğan "Polislerimiz ve diğer tüm emniyet görevlilerimiz çok önemli bir görev yapıyorlar. Halkın güvenlik ihtiyacını sağlamak adına çeşitli görevler yürüten ve gerekirse canlarını feda eden emniyet görevlilerine büyük saygımız ve vefa borcumuz var. Bu nedenle gerek görevde olan gerekse emekli emniyet görevlilerimize gereken saygıyı göstermeliyiz. Tüm emniyet mensuplarına başarılar diliyor, şehit olan emniyet görevlilerine Allah'tan rahmet dilerim" dedi.
Başkan Doğan'ın kendilerine her zaman destek olduğunu dile getiren Kocaeli Polis Emeklileri Derneği Başkanı Mehmet Şahin, Doğan'a çalışmalarında başarılar diledi.
(MA-MA)

03.02.2013 12:32:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT