1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Doğan İzgaz'ın Çalışmalarından Memnun

Başkan Doğan İzgaz'ın Çalışmalarından Memnun

Başkan Doğan İzgazın Çalışmalarından Memnun
A+A-

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, mahalle incelemelerinden arda kalan zamanlarda çeşitli kurum ve kuruluşlara yaptığı ziyaretlere devam ediyor. Kurum yöneticilerine yapılan ziyaretlerin sorunla

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, mahalle incelemelerinden arda kalan zamanlarda çeşitli kurum ve kuruluşlara yaptığı ziyaretlere devam ediyor. Kurum yöneticilerine yapılan ziyaretlerin sorunların birebir aktarımı konusunda son derece faydalı olduğunu söyleyen Başkan Doğan son olarak İZGAZ Genel Müdürü Gilles Guegan'ı makamında ziyaret etti. Geçtiğimiz yıl sert bir şekilde İZGAZ'ı eleştiren Başkan Doğan "eleştirilerimiz dikkate alındı. İzmit genelindeki sorunlar yüzde 80 oranında çözüldü. Duyarlılıklarından ötürü kurum yöneticilerine teşekkür ederim" dedi.
"Öncelikle misafirperverliklerinden ötürü İZGAZ Genel Müdürü Gilles Guegan'a çok teşekkür ederim" diyerek sözlerine başlayan Başkan Doğan İZGAZ'ın son bir yıl içinde büyük bir hamle yaptığını vurguladı. Geçen yıl bir takım eleştiriler yönelttiği İZGAZ'ın bu eleştirileri dikkate aldığını ifade eden Doğan " Geçen yıl yaptıkları görüşmenin ardından İZGAZ halkın taleplerine karşı daha duyarlı oldu. Vatandaşımızı önemsediler ve İzmit Bölgesi'nde güzel yatırımlar yaptılar. Genel Müdür Gilles Guegan ve ekibi büyük bir gayret içinde oldu. Tüm ekip çok çalıştı. Ama güzel işlere imza attılar" dedi.
"Geçen yıl sitem ettik, bu yıl teşekkür ediyoruz" diyen Başkan Doğan görüldüğü gibi kimseyle kişisel bir hesabımız yok. Vatandaşa hizmet edeni takdir eder, vatandaşa sorun yaratanı eleştiririz. Bu bizim halka karşı görevimiz diyerek kurumların çalışmalarını yakından takip edeceklerini söyledi. İZGAZ'ın halka karşı duyarlılığının arttığına dikkat çeken Doğan "Karadenizliler Mahallesi'nde ki kanserli hastamıza taleplerimiz sonunda bazı riskleri alarak cevap verdiler. Ödeme ve kurulum konularında sorunlar büyük ölçüde giderildi. Bunlar bakıldığında küçük adımlar gibi görünebilir ancak son derece önemli şeyler. İZGAZ'ın göstermiş olduğu hasiyet özelleşen diğer kurumlara örnek olmalıdır. İZGAZ'la olan işbirliğimiz devam edecek" dedi.
(MA-MA)

25.01.2013 12:21:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT