1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Doğan, Bulvar Esnafını Ziyaret Etti

Başkan Doğan, Bulvar Esnafını Ziyaret Etti

Başkan Doğan, Bulvar Esnafını Ziyaret Etti
A+A-

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, esnaf ziyaretlerine Bulvar mevkiinde sürdürdü. Doğan'a esnaf ziyaretlerinde Belediye Meclis Üyesi ve Muhtarlar Masası Koordinatörü İbrahim Elgin, Kadıköy Mahal

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, esnaf ziyaretlerine Bulvar mevkiinde sürdürdü. Doğan'a esnaf ziyaretlerinde Belediye Meclis Üyesi ve Muhtarlar Masası Koordinatörü İbrahim Elgin, Kadıköy Mahalle Muhtarı İsmail Hakkı Yıldırım ve Ak Parti Kadıköy Mahalle Temsilcisi Murat Baştürk de eşlik etti.
Esnafları düzenli olarak ziyaretlerde bulunduğunu belirten İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan "Gezimizin amacı esnafımızın sorunlarını bizzat yaşamak, kendileri ile temas etmektir. Bu vesile ile hem vatandaşlarımız belediye çalışmaları hakkında bilgi sahibi oluyorlar, hem de sorunlarını bizimle paylaşıyorlar" dedi.
Ziyaret sırasında 78 yaşındaki Petkim emeklisi Ali Özmen, Başkan Doğan'a, Bulvarda yapılan alt yapı çalışmaları için teşekkür ederek, "Eskiden yağışlı havalarda buralar sular altında kalırdı. Sizlerin sayesinde artık Bulvar da su baskınları yaşamıyoruz" şeklinde konuştu.
(MA-MA)

24.01.2013 11:09:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT