1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Doğan: "belediyeye İmza İçin Gidiyorum"

Başkan Doğan: "belediyeye İmza İçin Gidiyorum"

Başkan Doğan: belediyeye İmza İçin Gidiyorum
A+A-

Mahalle ziyaretleri ile sokak sokak dolaşıp vatandaşlarla sohbet eden İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, esnaf ziyaretlerini de aksatmadan sürdürüyor. Periyodik aralıklarla esnaf ziyaretleri ger

Mahalle ziyaretleri ile sokak sokak dolaşıp vatandaşlarla sohbet eden İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, esnaf ziyaretlerini de aksatmadan sürdürüyor. Periyodik aralıklarla esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Başkan Doğan son olarak Kadıköy Mahallesi Atatürk Bulvarı esnafını ziyaret etti.
Mesai saati kavramının olmadığını ve günün her saatinde vatandaşla birlikte olmaya çalıştığını ifade eden Başkan Doğan, "Bizde mesai mefhumu yok. Belediyeye yalnızca imza atmak için gidiyoruz. Geriye kalan zamanda halkın sıkıntılarını dinliyoruz. Esnafımızın görüşü bizim için son derece önemli. Bu nedenle düzenli olarak esnafımızla kendi mekanlarında biraraya geliyoruz. Çünkü buralar son derece hareketli, halkın ekonomik ve sosyal durumlarını da yakından biliyorlar. Kısacası esnaf bizim için referans noktası. Bizler esnafımızı dinleyerek, ne yapıp ne yapmadığımızı da görmüş oluyoruz. Sıkıntıları varsa çözmeye gayret ediyoruz" dedi.
(MA-MA)

05.02.2013 11:48:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT