1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Dernek Açılışına Katıldı

Başkan Dernek Açılışına Katıldı

Başkan Dernek Açılışına Katıldı
A+A-

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın İnkum Tatil Beldesi Tanıtma Güzelleştirme ve Dayanışma Derneği Lokalinin açılışına katıldı. Bartın'ın Piryancılar Caddesi'nde hizmete giren derneğin açılışın

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın İnkum Tatil Beldesi Tanıtma Güzelleştirme ve Dayanışma Derneği Lokalinin açılışına katıldı.
Bartın'ın Piryancılar Caddesi'nde hizmete giren derneğin açılışında açıklamalarda bulunan Belediye Başkan'ı Cemal Akın, "İnkumu beldemiz bahar aylarından itibaren ilimizden ve il dışından gelen yerli ve yabancı misafirleri ağırlayan tatil ve turizm cennetidir. Belediye olarak Bartın için büyük önem arz eden bu güzel beldemizi alt ve üst yapı, temizlik ve çevre peyzajı gibi hizmetlerimizin tümünden faydalandırıyoruz. Bunun yanında her yıl sezon öncesinde kış aylarından itibaren hazırlıklara başlayarak bir önceki yıldan daha güzel bir noktaya getirmek için ne lazımsa yapıyoruz. Bu bağlamda böyle bir derneğin de faydalı olacağı düşüncesindeyiz. Yönetici ve üyelerine başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun" dedi.
(DK-SA)

18.02.2013 16:47:28 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT