1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Daştan, Kar Temizleme Çalışması Yapan İşçilere Tatlı İkram Etti

Başkan Daştan, Kar Temizleme Çalışması Yapan İşçilere Tatlı İkram Etti

Başkan Daştan, Kar Temizleme Çalışması Yapan İşçilere Tatlı İkram Etti
A+A-

Yozgat'ın Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan, kar temizleme çalışması yapan işçilere tatlı ikram etti. Yozgat'ın Akdağmadeni ilçesinde 3 gündür süren yoğun kar yağışının ardından, belediye kar

Yozgat'ın Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan, kar temizleme çalışması yapan işçilere tatlı ikram etti.
Yozgat'ın Akdağmadeni ilçesinde 3 gündür süren yoğun kar yağışının ardından, belediye kar temizleme çalışmalarına başladı. Belediye temizlik işçileri cadde ve sokaklarda yoğun bir temizlik çalışmasına başlarken, belediye başkanı Suphi Daştan da işçileri ziyaret ederek tatlı ikramında bulundu. Belediye Başkanı Daştan, karla mücadele çalışmalarının aralıksız sürdüğünü belirterek, "İlçemize Pazartesi günü başlayan ve aralıksız süren kar yağışı 70 cm ulaştı ve hayatı olumsuz etkiliyor. Biz Akdağmadeni Belediyesi olarak 2 greyder, 2 kepçe, 2 traktör ve 2 kamyonla birlikte, cadde, sokak ve mahalle yollarını ulaşıma açtıktan sonra, çarşı merkezinde kar temizleme çalışmalarına başladık. Ekipler çarşı merkezi ve ara sokaklarda biriken karları greyderlerle sıyırıp, kamyonlarla ilçe dışına taşıyor" dedi.
Kar temizleme çalışmaların sabahın erken saatlerinde başladığını ve halen sürdüğünü dile getiren Başkan Daştan, "İşçilerimiz gece gündüz demeden çalışıyorlar. Bizde işçilerimizi ziyaret ederek tatlı ikramında bulunduk" diye konuştu.
İşçiler de, tatlı ikramından dolayı Belediye Başkanı Suphi Daştan'a teşekkür etti.
(ÖE-ÖZ-Y)

10.01.2013 18:30:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT