1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Burma Kursiyerlerle Buluştu

Başkan Burma Kursiyerlerle Buluştu

Başkan Burma Kursiyerlerle Buluştu
A+A-

Samsun'un Atakum ilçe Belediye Başkanı Metin Burma, kursiyerlerle buluştu ve yaptığı hizmetleri anlattı. Yeşildere ve Atakent Kültür ve Spor Evleri'nde spor, mefruşat, el sanatları kurslarına devam e

Samsun'un Atakum ilçe Belediye Başkanı Metin Burma, kursiyerlerle buluştu ve yaptığı hizmetleri anlattı.
Yeşildere ve Atakent Kültür ve Spor Evleri'nde spor, mefruşat, el sanatları kurslarına devam eden büyükler ve etüd gören öğrenciler ile Altınkum Sosyal Tesisleri'nde buluşan Başkan Metin Burma, Türkiye'de en hızlı değişen ve gelişen ilçeler arasında ilk üçüncü sırada olduklarını söyledi. Göreve geldikleri günden bu yana yaptıkları çalışmalarla Türkiye'de sesini duyuran bir yer haline geldiklerini belirten Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, "Öyle çalışmalar yaptık ve yapıyoruz ki, bu tüm Türkiye'nin dikkatini çekmektedir. Bakın içinde bulunduğumuz Altınkum Sosyal Tesisleri'ni bile saymıyorum. Bu çok güzel bir tesistir. Herkes beğeniyor ama öylesine büyük ve kapsamlı işler yapıyoruz ki, bu bile yanlarında küçük kalıyor. Çakırlar Orman Korusu, Kültür ve Sanat Merkezi, Yaşam Park, Belediye Binası ve Kapalı Otopark inşaatı bunlardan bazıları" dedi.
Önümüzdeki aylarda temelini atacakları Eko Park projesinin de oldukça iddialı bir proje olduğunu söyleyen Başkan Burma, "Bu parkımızın altında özel bir yer yapacağız. Yaklaşık bin metrekarelik bir alanı hanımlarımızın el emekleri ile ürettikleri ürünlerin teşhir ve satışı için ayıracağız. Onlara destek olacağız. Bunun yanı sıra bilesiniz ki Atakum için gelecek projesi anlamında çok önemsediğim iki tane meydan projesi ürettim. Bunların hayata geçirilmesi için büyük bir mücadele veriyoruz. Bu iki meydan ilçemizin değerini kat kat artıracaktır. Bu projelerin hayata geçirilebilmesi konusunda verdiğimiz mücadeleye lütfen siz de katılın. Bu proje nedir?, kim engellemeye çalışıyor? İyi bilin. Sizleri seviyorum. Sizler benim için güzel şeylere layıksınız. Yetişemediğimiz sorunlar olabilir ama zamanla bu sorunlar giderilecektir. Atakum'un büyük resmine bakıp gurur duymalıyız. Hepinizi seviyorum" şeklinde konuştu.
(MAY-AŞ-Y)

06.01.2013 16:52:10 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT