1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Bozkuş'tan Beykoz Belediye Başkanına Teşekkür

Başkan Bozkuş'tan Beykoz Belediye Başkanına Teşekkür

Başkan Bozkuştan Beykoz Belediye Başkanına Teşekkür
A+A-

Kars Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş, EMİTT Fuarında kendilerine destek olan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'e teşekkür etti. Başkan Bozkuş, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in dört

Kars Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş, EMİTT Fuarında kendilerine destek olan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'e teşekkür etti.
Başkan Bozkuş, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in dört gün süren fuar boyunca Kars'tan gelen sivil toplum kuruluşların temsilcilerinin ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak için özel araç ve şoför tahsis ettiğini ve kendilerini yalnız bırakmadığını kaydetti.
Bozkuş; "Beykoz Belediye Başkanımız hemşerimiz Yücel Çelikbilek, her zaman olduğu gibi İstanbul'da da bizleri yalnız bırakmadı. Dört gün süren fuar boyunca bizler ile birlikte Kars'tan fuara gelen sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerin ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak için özel araç tahsis etti. Ulaşım noktasında en önemli ihtiyaçlarımızı karşıladı. Kendisine ayrıca Kars'a yaptı destek ve katkılardan dolayı da teşekkür ediyorum" dedi.
(IÇ-AA-Y)

28.01.2013 09:18:20 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT