1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Bıçakcı Toprağa Verildi

Başkan Bıçakcı Toprağa Verildi

Başkan Bıçakcı Toprağa Verildi
A+A-

Fatsa Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi ve Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Mesut Bıçakçı, yaklaşık 1 yıl önce yakalandığı akciğer kanserine yenik düştü. Üç çocuk babası Mesut Bıçakcı, cuma nama

Fatsa Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi ve Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Mesut Bıçakçı, yaklaşık 1 yıl önce yakalandığı akciğer kanserine yenik düştü.
Üç çocuk babası Mesut Bıçakcı, cuma namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra doğum yeri Çatalpınar ilçesi Göller beldesinde toprağa verildi. Cenazeye Fatsa Kaymakamı Bekir Atmaca, Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, Garnizon Komutanı Binbaşı Salih Gödek, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Yzb. Fatih Çetil, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Kumru Belediye Başkanı Ticabi Civelek, Korgan Belediye Başkanı İhsan Güven, Kabataş Belediye Başkanı Yakup Yılmaz, İl Genel Meclis Başkanı Engin Tekintaş, Esnaf Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı Yüksel Kaya, siyasi parti temsilcileri, çevre ilçe sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok yoğun bir cemaat topluluğu katıldı.
(MY-SLH-Y)

11.01.2013 17:23:52 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT