1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Bedirhanoğlu Rehabilitasyon Merkezini Ziyaret Etti

Başkan Bedirhanoğlu Rehabilitasyon Merkezini Ziyaret Etti

Başkan Bedirhanoğlu Rehabilitasyon Merkezini Ziyaret Etti
A+A-

Hakkari Belediye Başkanı Fadıl Bedirhanoğlu, Özel Beyaz Gelincik ile Özel Kardelen Rehabilitasyon merkezlerini ziyaret etti. Başkan Bedirhanoğlu, beraberindekilerle 3 Aralık Dünya Engelliler Günü n

Hakkari Belediye Başkanı Fadıl Bedirhanoğlu, Özel Beyaz Gelincik ile Özel Kardelen Rehabilitasyon merkezlerini ziyaret etti.
Başkan Bedirhanoğlu, beraberindekilerle 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle iki ayrı rehabilitasyon merkezini ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Başkan Bedirhanoğlu, daha sonra tüm sınıfları gezerek öğrencilere değişik hediyeler verdi.
Ziyareti ile ilgili bir açıklama yapan Başkan Bedirhanoğlu, "Görüyoruz ki günümüzde halen böylesi kutsal bir görevi yerine getirmeye çalışan kurumların bile sorunları var. En başta bu kutsal görevi yerine getiren öğretmen ve diğer görevli arkadaşları, böylesi bir görevi yerine getirdikleri için tebrik ediyorum. Bizler belediye olarak her konuda kendilerine yardımcı olmaya hazırız" dedi.
Rehabilitasyon yetkilileri ise, ilk defa ildeki bir yetkilinin kendilerini ziyaret ettiğini belirterek, duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
(FT-MSA-Y)

05.12.2012 15:32:33 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT