1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Bayram'ın Banka Ziyaretleri

Başkan Bayram'ın Banka Ziyaretleri

Başkan Bayramın Banka Ziyaretleri
A+A-

Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram, Düzce'de hizmet veren bankaların şube müdürlerini ziyaret etti. Başkan Bayram nezaket ziyaretinin yanı sıra, banka müdürleri ile genel sorunlar üzerine de görüştü

Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram, Düzce'de hizmet veren bankaların şube müdürlerini ziyaret etti. Başkan Bayram nezaket ziyaretinin yanı sıra, banka müdürleri ile genel sorunlar üzerine de görüştü.
Belediye Başkanı İsmail Bayram'ın fabrika, esnaf, sivil toplum kuruluşları, resmi kurum ve kuruluşları temsilcileri ziyaret programına bankalar da eklendi. Başkan Bayram Düzce'de hizmet veren bankaların şube müdürlerine nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Bayram ziyareti sırasında Düzce'nin genel sorunları üzerine de durdu. Belediyenin sosyal projelerini öne çıkardıklarını belirten Bayram, "Belediyemizin çalışma alanları ve konularının önemli bir kısmında kurumlarımızla istişare ve bazı durumlarda işbirliği gerekmektedir. Bunun için görüşmelerde bulunuyoruz" dedi. Belediye Başkanı İsmail Bayram banka şubeleri ziyaret programının ilk aşamasında, Denizbank Şube Müdürü Yavuz Ergün, Finansbank Şube Müdürü Banu Zeynep Müderrisoğlu, Kuveyt Türk Şube Müdürü Muhammed İkbal Güner, Şekerbank Şube Müdürü Tolga Atalan ve Ziraat Bankası Şube Müdürü Fatih Ertuğral ile görüştü.
(AY-UU)

30.01.2013 14:39:32 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT