1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Bayram Takipte

Başkan Bayram Takipte

Başkan Bayram Takipte
A+A-

Düzce'nin İstanbul Caddesi üzerinde eski vergi dairesinin de bulunduğu Basmacılar çarşısı ile ilgili Belediye Başkanı İsmail Bayram görüşmelerde bulunuyor. Düzce'de 1999'da yaşanan iki deprem afeti

Düzce'nin İstanbul Caddesi üzerinde eski vergi dairesinin de bulunduğu Basmacılar çarşısı ile ilgili Belediye Başkanı İsmail Bayram görüşmelerde bulunuyor.
Düzce'de 1999'da yaşanan iki deprem afetinde yıkılan ve şu anda boş bir alan olarak duran basmacılar çarşısı yeri ile ilgili Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram çalışma yapıyor. Bayram bu alan ile ilgili olarak ise "O alanda vatandaşların yeri olduğu gibi Vergi Dairesinin de yeri var. Bu güne kadar burada bir çözüm üretilmemesinde bundan kaynaklanıyor. Vergi dairesi 'benim ihtiyacım yok' diyor ve satmak istiyor. Satış noktasında bir takım çalışmalar var. Onla ilgili bizde çalışma yaptık. Hissedarlarla toplantı yaptık. Kentin önemli bir noktası olduğu bu sorunun çözülmesi gerektiğini söyledik. Herkes bu noktada iyi niyetle yaklaşıyor. O süreçler işliyor. Bununla ilgili Ankara'da görüşme yapacağız. Takip ediyoruz. Şehrin merkezinde kıymetli bir noktasında çalışmada hemen olmuyor. Çok uzamadan çözüme kavuşturmak istiyoruz ama kıymetli yerler olduğu için rakamlar yüksek hızlı hareket etme imkanı olmuyor. Bizde hak sahiplerini gözeterek bir netliğe kavuşturacağız" dedi.
Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram Düzce Valisi Adnan Yılmaz'a alan ile ilgili de bilgiler verdi.
(AY)

26.01.2013 11:49:15 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT