1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Bayram, Ayakkabıcılar Esnafını Gezdi

Başkan Bayram, Ayakkabıcılar Esnafını Gezdi

Başkan Bayram, Ayakkabıcılar Esnafını Gezdi
A+A-

Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram 'Esnaf Gezisi' programını sürdürüyor. Bir süre önce Kızılay meydanında bulunan esnafları ziyaret eden Başkan Bayram bu kez Ayakkabıcılar Çarşısı'nda bulunan esnafl

Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram 'Esnaf Gezisi' programını sürdürüyor. Bir süre önce Kızılay meydanında bulunan esnafları ziyaret eden Başkan Bayram bu kez Ayakkabıcılar Çarşısı'nda bulunan esnaflarla görüştü.
Düzce'de hizmet veren esnaflara ziyaret programı hazırlayan Başkan Bayram bölgesel olarak görüşmelerini gerçekleştiriyor. Bir süre önce Kızılay meydanında bulunan esnaflarla görüşen Başkan Bayram bu kez de İstanbul Caddesi üzerinde bulunan ayakkabıcılar çarşısındaki esnafları ziyaret etti. Çarşıdaki tüm esnaflarla görüşen Belediye Başkanı İsmail Bayram esnafların sorunlarını ve taleplerini değerlendiriyor. Düzce'de hizmet veren esnafları önemsediklerini belirten Başkan Bayram "Esnaflarımız Düzce ekonomisinin can damarıdır. Onlar hem hizmet sunan hem de hizmet alan kesimdir. Kamuoyu nabzını da en iyi esnaf kesimi tutar. Sorunları varsa çözümlenmeli, önerileri varsa dikkate alınmalı diye düşünüyoruz. Bunun için de esnaf gezilerime ayrı bir önem veriyorum" dedi.
(AY)

09.01.2013 15:30:25 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT